جست و جو در سایت
ورود به وب سایت رسمی رایتل
آمار سایت
  افراد آنلاین : 7
  بازدید امروز : 618
  بازدید دیروز : 1144
  ورودی گوگل : 0
  زمان لود صفحه : 0٫090 ثانیه
  

تعرفه خدمات ارائه شده از شرکت رایتل!

دی ۱۹ام, ۱۳۹۰

جشنواره “اولین ­ها” خدمات و تعرفه­ های ویژه رایتل

رایتل، به عنوان اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه کشور، طیف وسیعی از خدمات را به مشترکین خود عرضه می دارد. از جمله تماس تصویری که برای اولین بار در کشور ارائه می­ شود و تجربه ای جدید را برای مشترکین رایتل به همراه دارد. همچنین اینترنت پرسرعت نسل سوم مبنی بر فناوری(HSPA+)، خدمت نوین رایتل برای کاربران شبکه خود می­ باشد. این فناوری از پیشرفته­ ترین فناوری­ های انتقال اطلاعات در شبکه ­های تلفن همراه با قابلیت منحصر به­ فرد جهت استفاده در حین حرکت است. علاوه بر این، ماهیت متمایز فناوری نسل سوم، کیفیتی متفاوت و برتر را در خدمات پایه همچون تماس صوتی نیز برای مشتریان فراهم می کند.

تعرفه رایتل

سیم کارت­ های رایتل در سه نوع مختلف با مشخصات زیر واگذار می­گردد:

سیمکارت رایتل

تعرفه رایتل

جشنواره “اولین­ ها”

هدیه رایتل در جشنواره اولین ها

به مناسبت آغاز به کار رایتل، اولین اپراتور ارائه دهنده خدمات نسل سوم تلفن همراه در کشور در جشنواره “اولین­ ها” که تا پایان سال ۱۳۹۰ ادامه خواهد داشت، خدمات رایتل به­ همراه هدایای ویژه و تعرفه­ های تشویقی ارائه خواهد شد. در جشنواره “اولین­ ها”، شما می­ توانید از بسته های هدیه رایتل به­ شرح زیر بهره ­مند گردید:

بسته هدیه سیم­ کارت دایمی

در جشنواره “اولین­ ها” با خرید هر سیم کارت دایمی رایتل، هدیه ویژه ای شامل استفاده رایگان از اینترنت پر سرعت رایتل تا سقف ۹۲۰ مگا بایت حجم دانلود و ۱۲۰ پیامک رایگان برای استفاده در مدتی معین دریافت می نمایید.

تعرفه رایتل

مهلت استفاده از هدیه ویژه، از زمان فعال سازی سیم کارت محاسبه می شود.

بسته هدیه سیم­ کارت دیتا

در جشنواره “اولین­­ ها” با خرید هر سیم کارت دیتای رایتل، هدیه ویژه ای، شامل استفاده رایگان از اینترنت پر سرعت رایتل تا سقف ۲۲۱ مگا بایت حجم دانلود و ۱۲۱ پیامک رایگان برای استفاده در مدتی معین را دریافت می نمایید.

تعرفه رایتل

مهلت استفاده از هدیه ویژه، از زمان فعال سازی سیم کارت محاسبه می گردد.

انواع سیم ­کارت­ ها و خدمات رایتل در جشنواره “اولین­ ها“:

 1. سیم­ کارت دائمی رایتل
 2. سیم­ کارت دیتای رایتل

 

۱٫سیم کارت دایمی رایتل

با خرید سیم کارت دایمی رایتل، شما می توانید از انواع خدمات رایتل استفاده نموده و هزینه استفاده از این خدمات را در پایان هر دوره پرداخت نمایید.

با استفاده از این سیم­ کارت­ ها شما می توانید برای اولین بار از طریق دستگاه های تلفن همراه خود با سایر مشترکین این شبکه تماس تصویری برقرار نموده و بدین ترتیب علاوه بر دریافت صدا، تصویر طرف مقابل را نیز مشاهده نمایید.

همچنین برای اولین بار در کشور می توانید اینترنت پرسرعت نسل سوم را از طریق گوشی تلفن همراه خود با کیفیت متمایز از نسل های پیشین اینترنت همراه تجربه نمایید.

مشترکین سیم­ کارت­ های دایمی رایتل، از مزایا و طرح های تشویقی ویژه این نوع سیم کارت ها که مهم­ترین آنها در ادامه توضیح داده شده ­است، بهره مند خواهند شد.

تماس تصویری (Video call)

ارتباط تصویری رایتل

تماس تصویری خدمتی جدید و منحصر به­ فرد است که برای اولین بار در کشور توسط رایتل ارائه می­ شود و به کمک آن طرفین ارتباط می­ توانند در زمان تماس از طریق تلفن همراه، علاوه بر تبادل صدا، تصویر مخاطب خود را نیز به­ صورت زنده بر روی صفحه نمایش گوشی خود مشاهده نمایند. جهت استفاده از این خدمت، دستگاه تلفن همراه شما می بایست قابلیت برقراری تماس تصویری را داشته باشد.

تعرفه تشویقی تماس تصویری سیم کارت های رایتل در جشنواره “اولین­ ها” به شرح زیر است:

تعرفه رایتل

 • محاسبه هزینه کلیه تماس­ های تصویری بر مبنای ثانیه است.

اینترنت پرسرعت نسل سوم (HSPA+)

مشترکین سیم­ کارت های دایمی رایتل می­ توانند اینترنت پرسرعت نسل سوم (۳G) را بر روی گوشی تلفن همراه خود دریافت نمایند که تجربه ای متفاوت از اینترنت همراه می باشد.

مهم ترین ویژگی اینترنت نسل سوم در مقایسه با سایر فناوری های مخابراتی، ارائه خدمات پیوسته دیتا، همراه با سرعت بالا در حین حرکت است.

در جشنواره “اولین­ ها” اینترنت پرسرعت رایتل با تعرفه های زیر به مشترکین سیم­ کارت­ های دایمی ارائه می گردد.

تعرفه رایتل

بسته های ویژه اینترنت پرسرعت سیم کارت­ های دایمی

مشترکین سیم­ کارت­ های دایمی رایتل در صورت تمایل می توانند با انتخاب طرح های ویژه مدت دار رایتل، اینترنت پرسرعت نسل سوم رایتل را با تعرفه­ های زیر دریافت نمایند.

تعرفه های رایتل

 • قیمت­ های فوق با احتساب ۴% مالیات بر ارزش افزوده می­ باشد.
 • باقی­مانده ترافیک مجاز هر دوره قابل انتقال به دوره بعد نیست.

خدمات پایه رایتل:

ویژگی­ های منحصر به­ فرد نسل سوم تلفن همراه (۳G) همچون بهبود کیفیت تماس ها، افزایش امنیت ارتباط، افزایش پهنای باند و کاهش تاخیر در برقراری ارتباط، سبب می شود خدمات پایه همچون تماس صوتی و پیامک نیز با کیفیتی متمایز به مشترکین شبکه رایتل ارائه گردد.

خدمات پایه رایتل، شامل تماس صوتی، پیامک و پیام چندرسانه ای (MMS) در جشنواره “اولین ­ها” با تعرفه های زیر ارائه می­ گردد.

تعرفه رایتل

 • محاسبه هزینه کلیه تماس­های صوتی درون شبکه و بیرون شبکه، بر مبنای ثانیه می ­باشد.

۲٫سیم کارت دیتای رایتل

سیم کارت دیتای رایتل، ویژه دسترسی به اینترنت پرسرعت و خدمات انتقال داده می باشد. شما می توانید با استفاده از این سیم ­کارت از اینترنت پرسرعت مبتنی برفناوری نوین HSPA+ در انواع مودم­ های نسل سوم و رایانه­ های شخصی و قابل حمل حتی در حین حرکت نیز استفاده نمایید.

این نوع سیم­ کارت می­ تواند تجربه سرعتی حداکثر تا ۲۱ مگابیت بر ثانیه را برای کاربر به ارمغان آورد که تقریباً ۱۰۰ برابر بیشتر از نسل­ های پیشین است.

بسته های اینترنت پر سرعت نسل سوم رایتل

در جشنواره “اولین­ ها”، بسته های تشویقی اینترنت پرسرعت سیم کارت های دیتا با تخفیف ویژه ارائه می گردد.

کلیه بسته ها علاوه بر سه ماه استفاده از اینترنت پر سرعت، شامل یک عدد سیم کارت دیتای رایتل و یک عدد مودم نسل سوم رایتل نیز می ­شود.

بسته اینترنت پرسرعت کابران خانگی

تعرفه رایتل

بسته های ویژۀ اینترنت پرسرعت

برای اولین بار در کشور اینترنت پرسرعت همراه با سرعت های بسیار بالا تا ۳ مگابیت برثانیه بر بستر فناوری نسل سوم توسط رایتل ارائه می گردد.

ملاحظات:

* ارائه خدمات به متقاضیان استفاده از سرعت های بیشتر از ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه، مشمول قوانین سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور می باشد.

* علاوه بر موارد فوق، با انتخاب هر یک از بسته ­های فوق، یک گیگا بایت حجم دانلود رایگان نیز به­ عنوان هدیه ویژه جشنواره “اولین ­ها” برای مشترکین فعال می گردد.

* بسته ­های ویژه اینترنت پر سرعت، مخصوص مشترکین جدید رایتل بوده و هر مشترک صرفاً یک بار می­ تواند این بسته ­ها را انتخاب نماید.

* مشترکین علاقمند به خرید ترافیک بیشتر از میزان تخصیص یافته در بسته های فوق، می توانند سقف دانلود خود را با خرید ترافیک اضافه، افزایش دهند. هزینه خرید هر گیگا بایت ترافیک اضافه معادل ۸۰,۰۰۰ ریال می­ باشد.

* ترافیک اضافه فقط در صورت خریداری بسته های ویژه اینترنت پرسرعت سیم کارت دیتا قابل استفاده می باشد.

* مهلت استفاده از ترافیک اضافه تا پایان مدت اعتبار بسته های دیتا است.

* قیمت های فوق با احتساب ۴% مالیات بر ارزش افزوده می باشد.

مودم نسل سوم رایتل

به همراه کلیه بسته های ویژه اینترنت رایتل، یک عدد مودم نسل سوم نیز ارائه می گردد. این مودم سبک و قابل حمل بوده و با اتصال آن به کامپیوتر، به ­راحتی می توانید به شبکه اینترنت متصل شوید.

مشخصات این مودم به ­شرح زیر است:

 • امکان اتصال به شبکه اینترنت نسل سوم با حداکثر سرعت ۷/۲مگابیت بر ثانیه
 • پشتیبانی از سرویس پیام کوتاه (SMS)
 • دارای دفترچه تلفن
 • پشتیبانی از کارت حافظه MicroSD
 • دارای آنتن داخلی
 • بدون نیاز به باتری

منبع:رایتل

برای مشاهده آخرین بروز رسانی ها به سایت رسمی شرکت رایتل مراجعه کنید

برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,۲۱ دیدگاه به “تعرفه خدمات ارائه شده از شرکت رایتل!”

 1. Metall میگه:

  سایت خوبی دارید به اطلاع رسانی خود ادامه دهید.
  موفق باشید

 2. حمید میگه:

  بعد از اینکه رکورد عقب مونده ترین کشور توی اینترنت رو زدیم حالا تازه میخوایم تکنولوژی یک دهه پیش رو به مردم بندازید . اونم نه با سرعت یک دهه پیش بلکه با سرعت ۱۲۸ ! نمیدونم بعضی مسئولین واقعا چه فکری میکنن
  برای من دانشجو و امثال من برای یه تحقیق کوچولو یا دیدن یه ویدئو آموزشی (تازه اگر مورد عنایت سازمان فیلترینگ قرار نگرفته باشه) پای کامپیوتر خوابمون میبره یا اینقدر حرص میخوریم که یادمون میره دنبال چی میگشتیم!
  اینه وضعیت امثال من در این کشور. مسئولین یا نمیدونن (بعید میدونم) یا خودشون رو به اون راه میزنن.

 3. ye bande khoda میگه:

  قیمت ها فوق العاده بالا است.برای پیشبرد قدرت علمی جوانان شرایط را آسان کنید نه اینکه ………….. در ضمن این سرعت بالا با فیلترینگ بسیار بالاتر به چه دردی می خورد؟

 4. majid میگه:

  قیمتهای ۳gخیلی بالاست
  حداقل با کم کردن حجم
  به قیمت مناسب تری برسید

 5. musa میگه:

  چه خبره حاجی مردم اگه سیم شما رو میخوان بخرن واس فیلترنتشه اینم که شما دارین قیمت خون باباتون میگیرین
  وقتی حجم دانلود محدوده سیییییییییی هزار تومن واس یه گیگ چه خبره.

 6. davood میگه:

  ا سلام من میخوام به اینترنت سرعت بالا وصل شم ولی قیمتاتون بالاست

 7. محسن میگه:

  تعرفه هاش گرونه بابا میگه چه خبره

 8. علی میگه:

  خدایش قیمتابالاست

 9. قره زاده میگه:

  خسته نباشید . من یه سیمکارت اعتباری خریدم . باهزاربدبختی رفتم توسایت رایتل خرید شارژکردم ، بعد اینترنت ۴۰۰مگابایت۱۵روزه خریدم دیدم این گزینه ازلیست مصولات من ، حذف شد.چندروزبعدیک گیگ خریدم دیدم آن هم محوشد الان فقط بسته۲۰۰مگابایت یکروزه برام هستش ومیتونم درمحصولات من اضافه اش کنم . چرااینجوریاس؟؟!!پس چه جوریه یک گیگ دیگه بسته اینترنت بخرم ؟ ؟ ضمن اینکه دقیق اندازه گرفتم ومی بینم حجم اینترنت روهمینطورالکی کم میکنه !! این دزدیه دیگه . اونم دزدی توروزروشن !! من سه روزه برایم نوشت اتبارت تمام شد. یک گیگ رویکهفته نوشت اعتباری ندارید !! نه آنتی ویروس دارم که آپدیت بخواد ! نه ویندوزم ارجیناله که آپ بخواد تازه همونشم آپدیتش رو never کرده ام ، حجم دانلودممبه زوربه سیصدمگابایت میرسه دقیقادویست وهشتادوهفت مگابایت حالاگیریم صفحه های وب هم صدمگابایت بازشده باشه ولی این میگه یک گیگ اعتبارت تمومه !!! خداوکیلی دردزدی اعتبار ” ایرانسل ” روی کل کره زمین نامبروانه وشاه دزد . همراه اول که ازبی سرعتی اصلاارزش نداره ولی لااقل دزد اعتبارنیست ولی بنظرمیرسه دراعتبارکش رفتن ، رایتل داره میشه لنگه ی داداشش ایرانسل یاهمون ایراندزد ! !

 10. حسيني نسب میگه:

  واقعا باید همتونو اعدام کرد گلویه مردمو دو دستی چسبیدین کلی افتخارم میکنین!!! سیم کارتتون بدرد امثال خودتون میخوره

 11. ميثم میگه:

  حسب مقررات این محصول (اینترنت با سرعت یک الی سه مگ بر ثانیه) فقط به کاربران غیر خانگی ارایه میشود !!!!!!!!!
  این یعنی کل رایتل پشم !!!!!! همین !
  اونم با این قیمتای پرت و پلاى فضایی !

 12. حامد میگه:

  با این ضعیت قیمت کمکی به مردم نکردید

 13. حبیب میگه:

  توصیه من به شما و خودم :
  تا حد امکان از اینترنت ADSL اتفاده کنیم.
  اگر خواستیم با موبایل وصل بشیم خداییش سرعت همراه اول بهتر از ایرانسل و رایتل البته از نظر قیمتش هست.
  اگر خواستیم با رایتل کانکت بشیم اصلا کانکت نشویم که بخوان فقط ملت رو تیغ بزنند.
  رتبه بندی : ۱ همراه اول
  ۲ ایرانسل
  ۳ گزینه یک و دو

  قضیه علی بابا و چهل دزد بغداد هست.

 14. محمد میگه:

  واقعا که گند زدید. هم از لحاظ قیمت بسیار بالاس . هم از لحاظ سرعت هم چرته . گول نخورید رایتل تخرید من خریدم مثل اسب پشیمونم . همشون تبلیغ دروغی . مردومو اسکول کردن .

 15. ناصر میگه:

  سلام
  این تعرفه ها ماله ۴ ماه پیشه تعرفه های جدید رو ندارین؟
  قیمت های اینترنت خیلی بالاست اصلا به صرفه نیست

 16. اخسثهد میگه:

  تماس تصویری که آش دهنسوزی نیست. با این هزینه گزاف تاکسی میگیریم میریم پیش طرف. الان مردم به فکر کاهش هزینه ها هستند. استفاده از طرح های رنگی و sms های مجانی…

  به نظر من یکی از عواملی که باعث میشه مردم ( جوانان البته ، که از اینترنت سر در میارن ) ترغیب بشن برای استفاده از سیم کارت جدید رایتل استفاده از سرعت ۳G هست که البته این امر هم محقق نخواهد شد!

  وقتی سقف مجاز برای کاربر عادی ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه باشه کدوم عقل سالمی حاظر میشه برای استفاده از سرعت ۱۲۸ اونهم روی موبایل با این هزینه گزاف سرمایه گذاری کنه؟
  همین الان ایرانسل در نسل G 2.5 داره سرعت ۲۵۶ کیلوبیت بر ثانیه با دانلود ۳۰ کیلوبایت بر ثانیه میده! اونم با این تعرفه های به نسبت مناسب.

  ۳G در سیم کارت رایتل فقط یک حربه تبلیغاتی است که امکانات فنی اش فقط روی کاغذ باقی مانده. از سرعت ۳G ابداً چیزی به کاربر نخواهد رسید.

  اینا فکر میکنند مردم نمیدونن GPRS و EDGE و HSPA و HSDPA و ۳G و LTE چیه و فرق سرعت رو نمیدونن.

  حالا اگه کسی به همین خوشحال میشه که روی صفحه موبایلش بنویسه ۳G اونوقت با سرعت ۱۲۸ کیلو کانکت بشه بسم الله.

  رایتل با این شرایط حرفی برای گفتن پیش کاربران حرفه ای نداره.

  دوره حفاظت که تموم بشه و ایرانسل ۳G اش رو رسماً لانچ کنه اونوقت معلوم میشه ۳G یعنی چی.

 17. ایرانی میگه:

  با سلام. شما رو به خدا هزینه ها رو کم کنید مخصوصا برای اینترنت ۳g و تماس تصویری…
  ما گفتیم رایتل اومد تو هزینه ی کمتر دست بقیه ی اپراتورها رو ببنده، نگو که تو هزینه ی بالا دست بقیه رو گره کور زده.
  لطفا به این نظرات که تو وبسایت خودتون قرار داره توجه کنید.
  ممنون…

 18. Rasool میگه:

  بابا چه خبره با این قیمتهای نجومی؟
  یک گیگ سی هزار تومان!!!!!!

 19. reza میگه:

  قیمت بالاست.کسی نمی خرد.

 20. طراحی سایت میگه:

  ممنون از مطالب خوبتان

 21. مهراد میگه:

  خیلی قیمت بالاست ۳۰۰۰تومن ۲۰۰ مگ ۱هفته ای!!!!!!!!!!!!!!!!!۱

ثبت دیدگاه

معادله را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

به Orightel مثبت دهید

با تشکر از حمایت شما