جست و جو در سایت
ورود به وب سایت رسمی رایتل
آمار سایت
  افراد آنلاین : 3
  بازدید امروز : 625
  بازدید دیروز : 1144
  ورودی گوگل : 0
  زمان لود صفحه : 0٫089 ثانیه
  

مرحله‎ی نخست توسعه و تجهیز شبکه‎ی ملی دیتا

مهر ۱ام, ۱۳۹۱

اجرای مرحله نخست توسعه و تجهیز شبکه ملی دیتا با هدف افزایش درگاه های بین المللی

 

مجید حقی

مدیرکل طرح و توسعه‎ی شبکه‎ی دیتای شرکت زیرساخت، گفت: مرحله‎ی اول توسعه و تجهیز شبکه‎ی ملی دیتا با هدف افزایش درگاه‎های بین الملل وارتقای کیفیت انتقال لینک‎های بین الملل بر روی تجهیزات شبکه‎ی زیرساخت در شرکت ارتباطات زیرساخت اجرا شده است.

مهندس «مجید حقی» افزود: در این پروژه افزایش درگاه‎های بین الملل، بهینه سازی، لزوم تفکیک سرویس های شرکت مخابرات ایران و اپراتورها از یک سو و شرکت ارتباطات زیرساخت از سوی دیگر و تکمیل پروژه‎های ارتقا  پیش بینی شده بود.

پهنای باند اینترنت

وی تصریح کرد: توسعه‎ی ظرفیت شبکه و افزایش پورت‎های قابل واگذاری به اپراتورها در نقاط حضور شبکه‎ی ملی دیتا از دیگر مزایای اجرای این پروژه است.

مهندس حقی با اشاره به برنامه‎ی این شرکت برای توزیع نقاط درگاه‎های بین الملل در کشور گفت: با توجه به ظرفیت فعلی درگاه‎های بین الملل و نیاز روزافزون کشور به افزایش ظرفیت این درگاه‎ها براساس محاسبات ترافیکی و رفتار ترافیکی مشترکان در نواحی مختلف کشور و حجم ترافیک آتی ، نقاط بیشتری به عنوان درگاه بین الملل پیش بینی شده است.

مدیرکل طرح وتوسعه شبکه‎ی دیتای شرکت ارتباطات زیرساخت تصریح کرد: توسعه‎ی ظرفیت شبکه وافزایش پورت‎های قابل واگذاری به بهره برداران در نقاط حضور شبکه‎ی ملی دیتا از دیگر مزایای اجرای این پروژه است.

برچسب ها:
, , , ,ثبت دیدگاه

معادله را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

به Orightel مثبت دهید

با تشکر از حمایت شما