جست و جو در سایت
ورود به وب سایت رسمی رایتل
آمار سایت
  افراد آنلاین : 7
  بازدید امروز : 130
  بازدید دیروز : 815
  ورودی گوگل : 0
  زمان لود صفحه : 0٫101 ثانیه
  

سیم کارت هدیه و اینترنت یک مگابیتی؛ خدمات ویژه جشنواره برف رایتل

دی ۱۲ام, ۱۳۹۱

در جشنواره برف رایتل، به ازای خرید یک سیم کارت دائمی، یک سیم کارت اعتباری هدیه به مشترکین ارائه می‌شود، ضمن اینکه برای اولین بار در کشور اینترنت پرسرعت همراه تا یک مگابیت بر ثانیه بر روی سیم کارت های دیتا و دائمی مشترکین ارائه می‌شود.

rightel-banner-barf-inner

به گزارش روابط عمومی رایتل، در این جشنواره که از اول دی ماه آغاز و تا پایان اسفند ماه همین سال ادامه می یابد، محصولات و خدمات رایتل، در قالب بسته ها و طرحهای گوناگون متناسب با نیازها و سلیقه های مختلف کلیه متقاضیان و مشترکین انواع سیم کارت های رایتل ارائه خواهد شد. در جشنواره برف، سیم کارت دائمی با یک ماه تماس تصویری نامحدود، ۵۰۰ مگابایت اینترنت و ۱۲۰ پیامک رایگان ارائه می‌شود. ضمن اینکه به هر خریدار سیم کارت دائمی در طول این فصل یک عدد سیم کارت اعتباری هدیه ارائه می‌شود.


سیم کارت‌های اعتباری رایتل نیز در این جشنواره، با هدیه های ویژه‌ای شامل ۱۰۰,۰۰۰ ریال اعتبار اولیه و ۱ گیگابایت اینترنت رایگان به بازار عرضه می‌شود. پس از اتمام اعتبار هدیه، به منظور افزایش اعتبار و ادامه استفاده از خدمات رایتل، امکان شارژ با مبالغ معین وجود دارد. افزایش اعتبار از طریق خرید انواع کارت شارژ یا به شیوه های الکترونیکی ممکن است. به شارژهای ۵۰,۰۰۰ و ۱۰۰,۰۰۰ ریالی، به ترتیب، %۱۰ و %۱۵ اعتبار هدیه تعلق می گیرد. در صورت انجام شارژ به صورت الکترونیکی، برای هر سه نوع شارژ، %۵ شارژ دیگر نیز به عنوان هدیه ارائه می شود.
رایتل برای مشترکینی که تنها مایل به استفاده از اینترنت و پیامک هستند سیم کارت دیتا عرضه می‌کند. با استفاده از این سیم کارت دسترسی به اینترنت پرسرعت ۳G در حال حرکت و همچنین ارسال و دریافت پیامک برای مشترکین ممکن شده است. با در نظر گرفتن سرعتهای مختلف قابل عرضه به مشترکین، هزینه این خدمت، به صرفه تر از سیم کارت های دائمی و اعتباری است. سیم کارت دیتای رایتل در انواع تجهیزات همچون تبلت، لپ تاپ و مودم های USB قابل استفاده است. سیم کارت دیتای رایتل، برای اولین بار با سرعت ۱۲۸ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه و یک مگابیت بر ثانیه به قیمت ۲۰۰,۰۰۰ ریال و همراه با مجموعه ای از خدمات رایگان عرضه می شود. هدایای سیم کارت دیتای رایتل ویژه جشنواره برف عبارتند از یک گیگا بایت اینترنت و ۲۵۰ پیامک فارسی و ۲۵۰ پیامک انگلیسی رایگان.

در طول مدت برگزاری جشنواره برف، انواع سیم کارت های رایتل با پیش شماره ها و قیمت های مندرج در جدول زیر ارائه می شوند:

1

سیم کارت دائمی

علاقمندان به استفاده از خدمات نوین مخابراتی می توانند با خرید سیم کارت دائمی رایتل از خدمات تماس تصویری، اینترنت پرسرعت ۳G و سایر خدمات پایه همچون تماس صوتی، پیامک و پیام چندرسانه ای بهره مند شوند و هزینه مربوطه را پس از دریافت قبض پایان دوره دو ماهه پرداخت نمایند.
سیم کارت دائمی رایتل، به قیمت ۱,۲۰۰,۰۰۰ ریال و همراه با مجموعه ای از خدمات رایگان و یک سیم کارت اعتباری هدیه عرضه می شود. تماس تصویری نامحدود یکی از هدایای این مجموعه در مدت برگزاری جشنواره برف است. مجموع هدایای سیم کارت دائمی رایتل ویژه جشنواره برف (زمستان ۱۳۹۱) به شرح جدول زیر است:

هدیه های سیم کارت دائمی

2

سیم کارت هدیه

3

* تماس تصویری نامحدود تابع سیاست مصرف منصفانه است.
با پایان یافتن حجم اینترنت هدیه، مشترکین سیم کارت دائمی می توانند طبق نیاز شخصی خود هر یک از انواع بسته های زیر را خریداری و در هزینه اینترنت خود صرفه جویی نمایند.

بسته های مصرفی اینترنت

4

* دریافت سرعت های بالای ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تابع ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
* در طول جشنواره برف، بسته های ۳۰ روزه فوق به صورت ۹۰ و ۱۸۰ روزه به ترتیب با تخفیف های %۱۰ و %۲۰ نیز عرضه می شوند.

در طول مدت جشنواره برف، مصرف عادی خدمات رایتل برای مشترکین مطابق جدول زیر محاسبه می شود.

تعرفه عادی سیم کارت دائمی

5

* کلیه قیمت های مندرج بدون احتساب %۵ مالیات بر ارزش افزوده است.

سیم کارت اعتباری

آن دسته از علاقمندان خدمات ۳G که مایل به کنترل هزینه های ارتباطی خود هستند می توانند با استفاده از سیم کارت اعتباری از کلیه خدمات رایتل همچون تماس تصویری، اینترنت پرسرعت، تماس صوتی، پیامک و پیام چند رسانه ای بهره مند شوند.
سیم کارت اعتباری رایتل، به قیمت ۲۰۰,۰۰۰ ریال و همراه با مجموعه ای از هدایا عرضه می شود. هدیه های سیم کارت اعتباری رایتل ویژه جشنواره برف (زمستان ۱۳۹۱) شامل ۱۰۰,۰۰۰ ریال اعتبار اولیه و ۱ گیگابایت اینترنت رایگان به شرح جدول زیر است:

هدیه های سیم کارت اعتباری

6

شارژ هدیه

پس از اتمام اعتبار هدیه، به منظور افزایش اعتبار و ادامه استفاده از خدمات رایتل، امکان شارژ با مبالغ معین وجود دارد. افزایش اعتبار از طریق خرید انواع کارت شارژ یا به شیوه های الکترونیکی ممکن است. به شارژهای ۵۰,۰۰۰ و ۱۰۰,۰۰۰ ریالی، به ترتیب، %۱۰ و %۱۵ اعتبار هدیه تعلق می گیرد.

در صورت انجام شارژ به صورت الکترونیکی، برای هر سه نوع شارژ %۵ شارژ دیگر نیز هدیه می شود.

انواع شارژ سیم کارت اعتباری

7

* مهلت استفاده از اعتبار هدیه ۱۵ روز است.
*مهلت استفاده از زمان وارد کردن کد رمز محاسبه می شود.

بسته های مصرفی

از جمله خدمات سیم کارت اعتباری رایتل، اینترنت ۳G است. مشترکین اعتباری می توانند با خرید بسته های زیر، مصرف مقرون به صرفه تری داشته باشند.

بسته های اینترنت سیم کارت اعتباری

8

* در طول جشنواره برف، بسته ۳۰ روزه فوق به صورت ۹۰ و ۱۸۰ روزه به ترتیب با تخفیف های %۱۰ و %۲۰ نیز عرضه می شوند.
* دریافت سرعت های بالای ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تابع ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.

تعرفه عادی سیم کارت اعتباری

9

* کلیه قیمت های مندرج بدون احتساب %۵ مالیات بر ارزش افزوده است.

سیم کارت دیتا

رایتل برای علاقمندان به یکی از خدمات منحصر به فرد خود، سیم کارت دیتا را عرضه می کند. با استفاده از این سیم کارت دسترسی به اینترنت پرسرعت ۳G در حال حرکت و همچنین ارسال و دریافت پیامک برای مشترکین ممکن شده است. از جمله ویژگیهای اینترنت ۳G رایتل، امکان استفاده در حال حرکت می باشد. با در نظر گرفتن سرعتهای مختلف قابل عرضه به مشترکین، هزینه این خدمت، به صرفه تر از سیم کارتهای دائمی و اعتباری است. سیم کارت دیتای رایتل در انواع تجهیزات همچون تبلت، لپ تاپ و مودم های USB قابل استفاده است.
سیم کارت دیتای رایتل، در دو سرعت ۱۲۸ و ۵۱۲ کیلوبیت بر ثانیه به قیمت ۲۰۰,۰۰۰ ریال و همراه با مجموعه ای از خدمات رایگان عرضه می شود. هدایای سیم کارت دیتای رایتل ویژه جشنواره برف (زمستان ۱۳۹۱) به شرح جدول زیر می باشند:

هدایای سیم کارت دیتا

10

علاوه بر خرید سیم کارت به تنهایی، علاقمندان می توانند متناسب با نیاز مصرفی خود، سیم کارت را به همراه حجم معینی اینترنت خریداری نمایند.

سیم کارت دیتای رایتل و اینترنت

11

در صورت نیاز، خریداران گرامی امکان تهیه بسته های فوق را به همراه مودم نسل سوم (USB) نیز دارند. جزئیات این چهار بسته به شرح جدول زیر است.

سیم کارت دیتای رایتل و مودم USB

12

بسته های یک ساله رایتل، مشمول %۱۰۰ تخفیف قیمت سیم کارت و مودم USB به ترتیب زیر خواهند بود:

بسته های یک ساله سیم کارت دیتای رایتل و مودم USB

13

با پایان یافتن اعتبار هدیه، مشترکین برای ادامه استفاده با هزینه ای کمتر از تعرفه عادی، می توانند از بسته های مصرفی جدید مندرج در جدول زیر استفاده نمایید.

بسته مصرفی اینترنت سیم کارت دیتای رایتل

14

* در طول جشنواره برف، بسته های ۹۰ روزه فوق به صورت ۱۸۰ و ۳۶۰ روزه به ترتیب با تخفیف های %۵ و %۱۰ نیز عرضه می شوند.

در صورت اتمام حجم هر یک از بسته های مصرفی در طول مهلت استفاده، امکان خرید حجم افزایشی وجود دارد. سرعت حجم افزایشی قابل خرید مطابق سرعت بسته مصرفی در حال استفاده خواهد بود. حجم افزایشی ویژه مشترکینی است که بسته مصرفی را خریداری نموده و پیش از اتمام مهلت استفاده، حجم بسته آنها به پایان رسیده است.

حجم افزایشی سیم کارت دیتای رایتل

15

اگر پیامک های زیادی ارسال می کنید، خرید بسته پیامک مقرون به صرفه خواهد بود. انواع بسته های پیامک در طول جشنواره برف در جدول زیر درج شده اند.

بسته پیامک سیم کارت دیتای رایتل

16

* بسته ۲۰۰ تایی شامل ۱۰۰ پیامک فارسی و ۱۰۰ پیامک انگلیسی می باشد
در صورت عدم استفاده از بسته های ویژه سیم کارت دیتا، هزینه خدمات مربوطه، مطابق تعرفه عادی مندرج در جدول زیر محاسبه می شود.

تعرفه عادی سیم کارت دیتا

17

* دریافت سرعت های بالای ۱۲۸ کیلوبیت بر ثانیه تابع ضوابط سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی است.
* کلیه قیمت های مندرج بدون احتساب %۵ مالیات بر ارزش افزوده است.

علاقه مندان به دریافت اطلاعات بیشتر از خدمات و هدایای ویژه جشنواره برف رایتل می‌توانند به وب سایت رسمی این اپراتور به آدرس www.rightel.ir مراجعه کنند و یا با مرکز تماس مشتریان رایتل به شماره ۲۹۲۰-۰۲۱ تماس حاصل نمایند.

برچسب ها:
, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,۲۵ دیدگاه به “سیم کارت هدیه و اینترنت یک مگابیتی؛ خدمات ویژه جشنواره برف رایتل”

 1. مصطفی کلانتری میگه:

  سلام من دیروز ثبت نام کردم اما نه ایمیلی برام اومد نه اس ام اسی
  سوال:چند روز بعداز ثبت نام سیم کارت میاد درب منزل؟؟؟

  با سلام
  احتراما به استحصار می رسانیم طبق اعلام شرکت رایتل سیمکارت ها حداقل طی ۳ روز کاری به دست مشترکین خواهد رسید
  و این مورد بستگی به موقعیت استان شما و زمان ارسال شرکت پست هم دارد.

 2. erfan میگه:

  سلام تشکر از سایتتون فقط کمی بروز باشید و نحوه ثبت نام سیم کارتهای دائمی و اعتباری رایتل رو هم بزارید .باتشکر

  با سلام و تشکر از نظر و انتقاد شما
  برای ثبت نام سیم کارت های رایتل می توانید از لینک زیر استفاده کنید:

  http://reg.rightel.ir

 3. محمدرضا میگه:

  salam
  man sabtenam kardam aval gooft ba movafaghiyat anjam shood bad az chand daghighe gooft dobare talash konid.vali pool az hesab kam shoode che konam?

  با سلام
  احتراما به استحضار می رسانیم، در صورتی که مبلغ از طرف بانک از حساب شما کسر شده است و تراکنش با موفقیت انجام نشده است طی حداکثر ۲۴ ساعت مبلغ به حساب شما بازگشت داده می شود و باید مجدد واریز را انجام دهید – برای بررسی این مورد تراکنش های حساب خود را چک کنید

 4. حسن میگه:

  با سلام
  من حدود بیست روزه که سیم کارت رایتل دائمی خریدم اما هنوز بدستم نرسیده چکار باید بکنم ؟

  با سلام
  احتراما به استحضار می رسانیم، رسیدن سیم کارت های رایتل به دست شما بستگی به محل زندگی شما و سرعت عمل ارسال شرکت پست دارد که پس از حداکثر ۳ روز سیم کارت از شرکت رایتل برای پست ارسال می شود.
  در صورت ادامه دار بودن این مورد با شرکت تماس حاصل نمایید

  ۰۲۱-۲۹۲۰
  شبانه روزی

 5. علی میگه:

  سلام ،در جشنواره برف سیم کارت دائمی رایتل ثبت نام کردم و امروز به دستم رسید،لطفا بفرمایید سیم کارت اعتباری هدیه چه زمانی ارسال میشه ؟
  متشکرم

  با سلام
  احتراما به استحضار می رسانیم، برای اطلاع از این مورد با شماره زیر تماس حاصل نمایید:

  ۰۲۱-۲۹۲۰

 6. مجید میگه:

  میخواستم بدونم امکان خرید سیم کارت به صورت دریافت شماره های دلخواه هست یا نه اگه هست لطفا راهنماییم کنید ممنون

  با سلام
  بازدید کننده محترم احتراما به استحضار می رسانیم که برای خرید سیم کارت به لینک زیر مراجعه کنید – لازم به ذکر است در حال حاضر (۱-۱۱-۱۳۹۱) سیم کارت های رایتل با شماره انتخابی ارائه نمی شوند

  http://reg.rightel.ir/

 7. سپیده شعبانی میگه:

  باسلام
  من امروز سیم کارت و مودم سفارش دادم و سفارشم را هم ثبت کردم اما هنوز پول واریز نکردم الان میخوام سفارشم را تغییر بدم و بسته یکساله سفارش بدم ایا امکان تغییر وجود دارد یا از اول سفارش بدم . ممنون

  بله این امکان وجود دارد

 8. رسول کریمی میگه:

  سلام
  من از بازار همدان یک سیمکارت اعتباری رایتل گرفتم.
  و گفتن یک هفته بعد فعال میشه، ما باید مدارک رو بفرستیم تهران
  وقتی سیمکارت رو میزارم تو گوشی و شبکه رایتل رو انتخاب می نویسه: Emergency calls only
  و موقع تماس: Not Registered on Network
  بخاطر اینه که فعال نشده؟
  با سلام
  کاربر محترم احتراما به استحضار می رسانیم که مورد شما به دلیل فعال نبودن سیم کارت است و باید به یکی از دفاتر خدمات ارتباطی مراجعه کنید و سیم کارت خود را فعال کنید.

 9. بهنام میگه:

  با سلام،
  در صورت درخواست اینترنت با سرعت های بیشتر از ۱۲۸ فعلی ، ایا هزینه ی تماس ها و یا گیگ های هم افزایش پیدا میکنه؟
  ممنون

  با سلام
  احتراما به استحضار می رسانیم که خیر در موارد دیگر تغیری ایجاد نمی شود

 10. علی رضا میگه:

  با سلام
  میخواستم ببینم برای استعلام حجم ایترنت باید چطور اینکارو انجام داد با تشکر

 11. orightel میگه:

  با سلام
  برای برسی این مورد به آدرس زیر و حساب کاربری خود باید مراجعه کنید
  http://ecare.rightel.ir/

 12. abidar میگه:

  اینترنتتون خیلی ارزونه رایتل از جلوی چشمم افتاد

 13. محمد میگه:

  سلام. یه سوال داشتم ؟ مى خواستم بدونم ایا سیم کارت رایتل تو دیزین هم انتن میدهد؟ پیست و هتل دیزین !! لطفاً سریع جواب بدین

 14. orightel میگه:

  با سلام
  برای بررسی این مورد می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید
  http://blog.orightel.com/rightel-coverage-areas.html

 15. دانیال میگه:

  سلام یهسیم اعتباری خریدم چند ماه پیش. دهنم سرویس شد وصل شد . تماس تصویری هم که فعلا زرشک. حالا میخام بسته بزنم. بهتر نبود رایتل هم مثل ایرانسل از کد استفاده میکرد واسه خرید بسته. والا من که سر در نمیارم. نت هم زیاد استفاده میکنم یکی کمک کنه

 16. orightel میگه:

  با سلام
  به زودی امکانات بیشتری از طریق شماره گیری کد فعال می شود و در حال حاضر تنها نمایش اعتبار حساب و امکان شارژ کردن از روی کد وجود دارد
  برای خرید بسته به حساب ecare خود باید مراجعه بفرمایید.
  موفق باشید

 17. مرتضی اقوامی میگه:

  سلام اینجانب یک سیم کارت اعتباری از دفتر مخابراتی شاهرود خریداری کردم که مبلغ بیست وپنج هزار تومان از من گرفتند حال حدود ۲۵روز است که فعال شده برای من پیامی آمد که در تاریخ ۲۶ اسفند طرح هدیه تمام میشود لطفا پاسخ دهید چرا به اینجانب طرح جشنواره برف تعلق نگرفته .،زمان مصرف هدیه مگر ۶۰ روز نیست ?

 18. faezeh میگه:

  با سلام لطفا کد خرید بسته های اینترنت را اعلام بفرمایید

 19. orightel میگه:

  با سلام
  شما باید از طریق سایت رایتل به آدرس زیر بسته های اینترنتی را خریداری کنید
  ecare.rightel.ir

 20. علی دانا میگه:

  اوه اوه تعرفه های دیتا نجومیه
  بابا یه طوری بذارید بصرفه
  مثلا بسته های یه هفته ای و ۱۵ روزه هم واسه همه سرعتاش بذارید

 21. moslem golmohammadi میگه:

  salam.heye simkard etebariari khod ro az koja bayad begirim.namayandegish ke javab nimian.khaheshan residegi konid???/

 22. aseman میگه:

  خیلی ضعیف پهناش و خارج شهر رو ثاپرت نمیکنه،
  و طرحهای اینترنتتون خیلی گرونه ب خدااااا!

 23. علی میگه:

  تشکر از سرعت اینترنت .

  لطفا طرحها شگفت انگیز ارزان تر بذارید،

  این در حالیکه اپراتورهای دیگه با تنها ۵۰۰ تومان ۱ روزه اینترنت میدن،ولی شما اگه با این قیمت بذارید اون موقع ارزش اون بالا میره، اینجوری تازه طرفدار و…پیدا میکنید،
  خواهشا پیگیر بشید

 24. فاطمه میگه:

  سلام توروخدا مثل بقیه سیم کارت ها کاری کنید ازطریق پیامک بسته بخریم.مرسی

 25. shabbir میگه:

  بسته ۲۰۰۰۰۰ریال

ثبت دیدگاه

معادله را وارد کنید * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

به Orightel مثبت دهید

با تشکر از حمایت شما