جست و جو در سایت
ورود به وب سایت رسمی رایتل
آمار سایت
  افراد آنلاین : 3
  بازدید امروز : 574
  بازدید دیروز : 647
  ورودی گوگل : 0
  زمان لود صفحه : 0٫093 ثانیه
  

با طرح بی نهایت رایتل، از بی نهایت لذت ببرید

خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۳

مشترکین دائمی رایتل می توانند با طرح بی نهایت رایتل، باخیال راحت مکالمه کنند، پیامک بزنند و از اینترنت پرسرعت همراه لذت ببرند.

 

rightel-banner-infinity-inner-2014

به گزارش روابط عمومی رایتل، مشترکان دایمی این اپراتور می توانند با استفاده از طرح بی نهایت، بدون نگرانی از صورتحساب خود به هر میزان که تمایل دارند با رعایت سقف مصرف منصفانه از مکالمه صوتی، پیامک و اینترنت استفاده کنند.
براساس این گزارش هزینه فعال سازی این طرح ماهیانه ۵۰ هزار تومان بدون در نظر گرفتن مالیات بر ارزش افزوده بوده که طبق آن مشترک با پرداخت این مبلغ می تواند از مکالمه، پیامک، پیام چندرسانه ای و اینترنت استفاده کند.
خرید این طرح به صورت ۳ ماه یک بار است که پس از آن مشترک می تواند ماهانه از ۱۰,۰۰۰ دقیقه مکالمه، ۱۰,۰۰۰ پیامک و همچنین ۱۰,۰۰۰ پیام چند رسانه ای درون شبکه و همچنین ۵۰۰ دقیقه مکالمه صوتی و ۵۰۰ پیامک خارج از شبکه رایتل (تماس با سایر اپراتورها یا تلفن های ثابت) به همراه ۳۰ گیگابایت اینترنت پرسرعت رایتل (۱۰ گیگابایت + ۲۰ گیگابایت ساعات افت مصرف) استفاده کنند.
لازم به ذکر است هیچ گونه ودیعه ای در این طرح از مشترکین رایتل دریافت نخواهد شد . مشترک دارای طرح بی نهایت در صورت عبور از سقف های مجاز تعیین شده در هر یک از سرویس ها، تنها در همان سرویس با تعرفه های عادی رایتل شارژ و مبلغ مذکور در قبض مشترک اعلام خواهد شد.
رایتل اولین اپراتور نسل سوم تلفن همراه ایران در کنار خدمات اصلی همچون پیام کوتاه و پیام صوتی با استفاده از تکنولوژی نسل سوم موبایل، امکان استفاده از سرویس های اختصاصی و گستره وسیعی از خدمات ارزش افزوده (VAS) را فراهم می‌کند که از جمله این خدمات می توان به سرویس های چند رسانه ای و اینترنت پرسرعت اشاره کرد.

 

برچسب ها:
, , ,دیدگاه ها بسته شده است.

به Orightel مثبت دهید

با تشکر از حمایت شما